pic
Продукція компанії відповідає вимогам Регламенту миючих засобів, погоджена з органами Державного стандарту та затверджена Міністерством охорони здоров'я України.
 
Продукція випускається з екологічно чистих компонентів, натуральних ПАВів, не містить фосфатів і парабенів. Продукція компанії біорозкладна і не шкодить навколишній природі.
pic
Процес виробництва продуктів і їх розфасовки відноситься до екологічно чистих і безвідходних виробництв.
 
Вихідна сировина надходить в оборотній тарі, що не підлягає миттю. Тверді виробничі відходи відсутні.
 
Всі продукти, що виробляються, не дають викидів шкідливих речовин в кількостях, що завдають шкоди атмосферному повітрю.
pic
Високі вимоги до якості продукції, що випускається приносять свої плоди: реалізація готової продукції ТОВ "САН КЛІН ІНТ" з кожним роком збільшується.
 
Зростає і асортимент продукції, що випускається: сьогодні підприємство випускає більше ніж 50 найменувань засобів побутової та професійної хімії.
pic
При наявності конкуренції на ринку побутової хімії з боку як вітчизняних так і зарубіжних виробників, ТОВ "САН КЛІН ІНТ" міцно утримує свою нішу.
 
У 2002 році за випуск конкурентоспроможної високоякісної продукції ТОВ "САН КЛІН ІНТ" було нагороджено Золотою медаллю якості "Вища проба", а в 2003 році підприємству вручено міжнародну нагороду "Європейська якість".
 
На всеукраїнському конкурсі "Людина року - 2004" компанія "САН КЛІН ІНТ" отримала високе звання "Краща національна торговельна марка".